Сертифікат за участь в акції зі збору коштів на реконструкцію Театрального майдану отримала Надія Лущик. На це вона переказала міській раді п’ять тисяч гривень. Її пожертва стала найбільшою. Відзнаку жінці вручив колишній міський голова Тернополя Роман Заставний, повідомляє ІНТБ.

За фахом Надія Лущик лікар-невропатолог, директор приватного медичного центру. Допомагати рідному місту вважає своїм обов’язком.

–        Я – тернополянка і дуже люблю наше місто. Дуже хочу, щоб воно стало гарним, привабливим, щоб сюди приїжджали туристи. Я уважно спостерігаю за всіма позитивними змінами в місті. І коли пройшла майданом, який був на реконструкції, і прочитала заклик міської ради про допомогу, то я зрозуміла, що я повинна бути тому числі тих, хто може це зробити, – каже Надія Лущик.

Нагадаємо, люди, котрі пожертвували кошти на реконструкцію театрального майдану, отримали сертифікати від міської ради. Ці документи підтверджують, що жертводавець є символічним власником частини майдану.

Раніше такі сертифікати Заставний вручив п’ятьом тернополянам, котрі перерахували по кілька сотень гривень на реконструкцію майдану.