«Тернопільський аеропорт буде одним із кращих в Західній Україні», – таку гучну заяву зробив голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, відповідаючи на запитання журналістів щодо долі летовища.

«Доля аеропорту – це доля всього колективу підприємства, яке є комунальною власністю обласної ради. Люди не вперше прийшли до мене на зустріч, скаржачись на існуючі проблеми. Сьогодні на підприємстві заборгованість по заробітній платі складає близько 1 мільйон 200 тисяч! Є великі борги перед пенсійним фондом, по податках, за оренду земель роками не платиться», – сказав Хоптян.

Також намісник Януковича повідомив про кроки, які, на виконання його доручень, здійснюються фахівцями облдержадміністрації в напрямку відновлення повноцінної роботи аеропорту.

«Ми знайшли кошти щоб заплатити за ліцензію, і з вчорашнього дня наш аеропорт відновив діяльність. Звичайно, попереду ще чимало треба зробити. Ми одержали від голови Харківської облдержадміністрації обладнання для проходження митного контролю, яке незабаром буде встановлено Завдячуючи ініціативі директора аеропорту маємо спеціальне світлотехнічне обладнання для освітлення смуги. Плануємо також освітити ділянку дороги від аеропорту до Тернополя», – поділився планами голова ОДА.

Він також висловив сподівання, що незабаром з Тернополя здійснюватимуться рейси до Туреччини, Італії, а також до Києва, Криму, інших областей України.