Податкова атака на ТВі повертає в Україну сценарій 2004-го року щодо 5-го каналу. Такі дії Державної податкової служби є каральними, несправедливими, антизаконними. Таку думку висловив громадсько-політичний діяч Валентин Наливайченко.

«Влада має припинити каральні заходи та тиск на українські медіа, виконати власну обіцянку щодо мораторію на перевірки медіа», – вважає політик.

«Влада боїться, що у вільних людей залишилося хоча б якесь джерело інформації, котре не хвалить «покращення» і не ллє бруд на об’єднану опозицію», – наголошує Наливайченко.

«Критична тональність, і разом із тим збалансованість каналу ТВі сприймається сьогоднішньою владою, як загроза. У цьому вона готова «переплюнути» навіть російську цензуру, де все ще функціонують радіо «Эхо Москвы» і телеканал «Дождь», – підкреслив Наливайченко.

«Ми підтримали одеські і харківські ЗМІ у їхній боротьбі проти цензури, і готові долучатися на захист ТВі – у юридичній, публічній та міжнародній площині, щоб усіма законними конституційними методами протистояти тиску на українських журналістів», – сказав політик.