«Найсильнішого Миколая» області обрали у п’ятницю, 17 грудня,у Тернополі. 54 хлопчики з іменем Микола таким чином вшанували свого небесного покровителя, повідомляє ІНТБ.

Як розповів начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Побер, до участі у змаганнях відбирали учнів 5, 6, 7 класів, які носять ім’я цього святого. Так на захід приїхало по три Миколаї з кожного району та міста Тернополя.

Відкривав спортивні змагання, а також вручав подарунки покровитель учасників Святий Миколай. Для того, щоб задобрити Чудотворця, дітлахи відверто розповіли, хто був протягом року чемним, а хто не дуже.

Проте і слухняні Миколки, і Миколки бешкетники чекають 19 грудня, щоб зранку, зазирнувши під подушку, знайти там довгождані подарунки.

Організатори кажуть, що найімовірніше захід стане традиційним. Відбуватиметься він напередодні Дня Святого Миколая. У планах на наступний рік – влаштувати спортивні змагання не тільки серед дітей, але й серед дорослих Миколаїв.