Управління у справах сім’ї та молоді ОДА спільно із Тернопільським обласним молодіжним центром праці 20 жовтня 2010 року провели фінал XІІ обласного конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
Для участі у конкурсі було подано 31 заявку, а у фіналі конкурсу було представлено 16 проектів. Оцінювання та аналіз бізнес-планів здійснювала Експертна рада.

Об’єктом відбору конкурсу стали бізнес-плани, які містять економічну модель підприємницької діяльності. Роботи розглядалися та оцінювалися в номінації: “виробництво, сфера послуг і торгівля” та “соціальний проект”.

Особливістю цьогорічного конкурсу стала участь у ньому бізнес-партнерів: ІК «Крапка», ТзОВ «Густав».

За результатом проведеного фіналу гран-прі присудили бізнес-проекту – «Твори добро», який презентували учні 21-ї школи м. Тернополя (Гришета Людмила, Соловій Каріна, Башуцький Роман).

У номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» місця розподілили таким чином:

1 місце – бізнес-план «Створення ЗАТ «Екосік»» розроблений Зелінським Олегом.

2 місце – бізнес-план «Фотостудія» розроблений Белей Іриною.

3 місце – бізнес-план «Виробництво і реалізація продуктів бджільництва та промислових товарів для бджолярів» розроблений Сокирком Володимиром .

У номінації «Соціальний проект»:

1 місце – проект «Створення табору військово-патріотичного виховання «Нова хвиля» розроблений Кравець Наталією та Біликом Назарієм.

2 місце – проект «Первинна профілактика домашнього насильства над дітьми дошкільного віку» розроблений Лаврушко Оленою.

3 місце – проект «Спорт. Здоров’я. Милосердя» розроблений Боровець Марією.

Переможці отримали цінні подарунки. Представникам соціального проекту «Твори добро» вручили сертифікат на суму 1000 гривень.