Як пише сайт міськради, вчора Сергій Надал та в. о.  голови Леонід Бицюра побували  на КП «Тернопільелектротранс». 

Чиновники оглянули новий тролейбус, який поповнив парк екологічно чистого транспорту нашого міста, відвідали ремонтний цех, господарські та адміністративні приміщення, а також поспілкувалися з водіями, кондукторами, іншими працівниками.

Начальник комунального підприємства Андрій Мастюх проінформував про фінансово-господарську діяльність та стан «тролейбусної» інфраструктури (контактної мережі, машин). За його словами, 238 із 1700 опор через зношеність перебувають в аварійному стані, а їх заміна потребує відповідних коштів.

Окрему увагу було приділено питанням системи продажу квитків, реалізації права на проїзд пільгових категорій населення, надходження субвенцій з державного бюджету тощо.

За підсумками робочої поїздки формуватимуться відповідні пропозиції та рішення з метою розвитку у м. Тернополі екологічно чистого транспорту.

Для довідки: У місті є 62 тролейбуси, з них 50 на маршрутній мережі, 1 – спеціальний, ремонтно-обслуговуючий, решта – на техогляді або ремонті. Тролейбусами користуються близько 18 відсотків пасажирів громадського транспорту. Діють проїзні квитки: одноразові, місячні, 50-відсоткові дитячі та студентські.