Попередження за порушення виборчого законодавства винесені уже чотирьом кандидатам на посаду міського голови Тернополя, повідомляє громадянська мережа “Опора”

Так, Василю Лилу («Наша Україна») винесли попередження за проведення несанкціонованої зустрічі з виборцями у селі Пронятин, яке входить у межі міста. ТВК про це не була попереджена.

Ще два попередження отримали Сергій Надал («Свобода») та Василь Чубак (ПППУ) за розповсюдження реклами, яка оплачувалась не з виборчих фондів. Щоправда, ці два попередження кандидатам вдалося оскаржити в суді.

Також попередження отримав «регіонал» Петро Гоч. Його провина полягає у розповсюдженні агітаційної продукції без зазначення вихідних даних – хто замовник, хто друкував, який наклад.

Втім, це були не єдині інциденти. На цьому тижні ТВК розглядала дві нові справи: по діючому міському голові Роману Заставному («За Україну!») та Василю Лилу («Наша Україна»). Проте цього разу обійшлося без попереджень.

Проблема, з якою зіткнулися спостерігачі у Тернополі, – міська ТВК у жоден спосіб (ні через ЗМІ, ні через інформаційну дошку) не оприлюднює свої протокольні рішення, відтак здобути детальнішу інформацію доволі складно.

Зважаючи на те, що вибори до обласної ради цього разу в Тернополі відбуватися не будуть, вибори мера – пріоритетні для політичних сил регіону. От кандидати і намагаються «борютися» з порушенням

на фото координатор ГМ “Опора” в області Св’ятослав Липовецький