Сміття із Тернополя найближчим часом вивозитимуть без перешкод. Сільський голова села Малашівці чекає на прихід нової влади. Вже з нею він вестиме переговори про рекультивацію сміттєзвалища, повідомляє «20 хвилин».

Нагадаємо, міська влада обіцяла до 1 листопада перерахувати 500 тис. грн для соціально-економічного розвитку села. А жителі Малашівець мали не перешкоджати проведеню робіт підготовки до рекультивації.

– Гроші на розвиток села перерахували. Зараз сміттєзвалище засипають відходами з піщаного кар’єру – дрібною крошкою, – каже сільський голова Мелашівців Степан Юрик. – Міська рада обіцяла восени вже вивозити сміття на полігон у Миролюбівку. Як далі буде складатись ситуація – не знаю. Все залежить від нової міської влади.

В управлінні ЖКГ додають, що до сільради надіслали звернення, про продовження угоди на вивіз сміття на Малашівське сміттєзвалище.

– Про конкретні терміни наразі не йдеться. Їх не обговорювали. Просто попросили дозволити ще якийсь час вивозити сміття саме на це сміттєзвалище, – говорить начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Оксана Лобурак. – Як буде ситуація складатися далі, прогнозувати важко.