Новообраний міський голова Тернополя Сергій Надал активно входить у роль. Ми повідомляли, він здійснив об’їзд котелень Тернополя, а згодом вирішив перевірити роботу ПП «Східний масив».

Разом з в. о. міського голови Леонідом Бицюрою він ознайомився із станом утримання будинків та прибудинкових територій, які обслуговує ця організація.

Предметом уваги керівника міста були під’їзди, підвали, дитячі, контейнерні майданчики, адміністративні приміщення, міжбудинкові проїзди тощо, повідомляє сайт міської ради.

Разом із директором ЖЕКу Михайлом Дереворізом очільники міськради обговорили проблемні питання. Зокрема, це відсутність місця для паркування автомобілів, які наразі розміщують безпосередньо на газонах. За словами п. Дереворіза, такий стан справ обумовлений значним зростанням кількості приватного транспорту, що перевищує раніше передбачену площу парковки. Виходом із ситуації може стати прийняття відповідного рішення про облаштування необхідного місця для паркування.

Також йшлося про особливості нарахування та оплати мешканцями комунальних послуг, відповідність тарифу на утримання будинків і прибудинкових територій та ін.

Усі потреби та пропозиції, за дорученням міського керівництва, вивчатимуть та реалізовуватимуть профільні структурні підрозділи міськради.