Велику частину парку в Тернополі Надал і його команда остаточно вирішили продати.  На чергову сесію міської ради команда мера-свободівця Сергія Надала виносить проект рішення, відповідно до якого планується продати 2 земельні ділянки, загальною площею понад 1 гектар на аукціоні.

Співоче полеЗа цим благородним рішенням, яке має наповнювати бюджет, криється інша загроза – екологічна.

Адже адреса запропонованих земельних ділянок – вул.15 Квітня. А така велика площа (56 та 65 сотих відповідно) є тільки на території парку Національного відродження (попередні мери відзначилися тим, що вже давали дозволи на забудову цієї території і там є зараз 2 заправки і комплексна автомийка).

Саме під розташування закладу придорожнього сервісу і пропонуються ділянки під викуп на аукціоні.

В гонитві за наповненням бюджету і власних кишень, влада знову не бачить, що ми втрачаємо Тернопіль, як найбільш озеленене місто України.

Проект № 101 Вносить В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на аукціоні

Керуючись Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», Земельним кодексом України, Наказом Міністерства Аграрної політики та продовольства від 25.09.2012року №57, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з наданням в оренду терміном на десять років, право оренди на які підлягає продажу на аукціоні, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування.

Міський голова С.В.Надал

ПЕРЕЛІК

земельних ділянок несільськогосподарського призначення ,

право оренди на які підлягає продажу на аукціоні

№ п/п Адреса земельної ділянки Площа ділянки, га Функціональне призначення

1 Вул.Клінічна до 0,0100 Під розташування торгово-офісного приміщення

2 Вул.15 Квітня до 0,56 Під розташування закладу придорожнього сервісу

3 Вул.15 Квітня до 0,65 Під розташування закладу придорожнього сервісу

4 Вул.Яреми до.0,05 Під будівництво магазину продовольчими товарами з дитячим кафе

Секретар ради І.В.Турський

Нагадаємо, парк Відродження вже помаленько, але впевнено і цинічно, не зважаючи на спротив свідомих людей, забудовують. А у нинішньої влади в місті, схоже, тільки “доляри” в очах і вони розглядають парки, закладені нашими предками, як просто топографічну схему (як на зображенні) частини міста.

А що тернополяни? Схоже, тільки деякі ЗМІ розуміють і пишуть про те, що за пару років, якщо не буде протидії, мешканці міста будуть гуляти з дітьми виключно на прибудинкових територіях, пише Тернопільський тиждень.