Сьогодні під час прес-конференції Надзвичайному і Повноважному Послу Грузії в Україні Григолу Катамадзе подарували на згадку документ – свідчення підтримки тернополянами грузинського народу під час подій, що мали місце в країні влітку 2008 року. Тоді у Тернополі під час акції «Пушкін проти Путіна» було зібрано понад 5 тисяч підписів жителів міста, які вимагали від Російської Федерації припинити окупацію Грузії.

Ці матеріали згодом організатори заходу передали в посольство Росії в Україні. Григол Катамадзе подякував за такий подарунок і висловив сподівання, що через багато років цей важливий документ буде демонструватися нащадкам як ознака великої підтримки українцями, не лише словами, братнього грузинського народу.

До речі, серед тих, хто тоді поставив свій підпис був і нинішній міський голова Сергій Надал. Як пояснив дипломату голова облради Олексій Кайда, тоді Надал був просто громадським діячем, а тепер є міським головою. «І якби не підтримав Грузії, то не став би міський головою» – пожартував Кайда.