Як повідомляє сайт міськради, 8 грудня 2010 року відбулася робоча нарада з перевізниками Тернополя під головуванням міського голови Сергія Надала.

Присутні розглянули питання про можливість збільшення тарифу на перевезення пасажирів в зв’язку з витратами на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні витрати, закупівлі новітнього обладнання в т.ч. GPSнавігатори, купівлю та пошиття форм для водіїв, про труднощі щодо оформлення документів по паспортизації маршрутів, про варіанти регулювання часу перевезення пасажирів пільгових категорій.

За підсумками робочої наради Сергій Надал запропонував Тернопільським перевізникам подати розрахунки доцільності збільшення тарифів для їх вивчення.

Також, міський голова дав доручення начальнику управління транспорту та зв’язку Мединському І.Г. впорядкувати під’їзд до зупинок транспорту на предмет тимчасового паркування інших транспортних засобів, які не мають відношення до обслуговування пасажиропотоку міста, начальнику управління житлово-комунального господарства та екології Соколовському О.І. забезпечити належне прибирання та посипання доріг сумішами в районі транспортних зупинок в осінньо-зимовий період.

Крім цього, перевізникам міста Тернополя доручено забезпечити безкоштовний проїзд у транспорті інвалідів, забезпечити належну роботу соціальних маршрутів у грудні 2010 р. та січні 2011 р.