Гості міста, які випадково чи за потребою потрапляють на вулицю Гайову довго і часто нецензурно згадують стан доріг в Тернополі.

Схоже новий мер теж відчув своїм тілом “шарм” їзди по цій важливій промисловій дорозі. Як пише сайт міськради 27 листопада відбулася зустріч новообраного міського голови Сергія Надала з ініціативною групою підприємців, підприємства яких знаходяться на вул. Гайовій. Присутні обговорили питання щодо відновлення дорожнього покриття даної вулиці, яка потребує капітального ремонту.

Підприємці висловили готовність до співпраці з міською радою стосовно облаштування дороги, на капремонт якої необхідно 19 млн.грн., і запропонували фінансово підтримати проведення відповідних робіт.

Зі свого боку, Сергій Надал наголосив, що капремонт вул. Гайової має вагоме значення для вдосконалення дорожньої інфраструктури міста вцілому, адже нормальний стан цієї вулиці сприятиме розвантаженню центральної частини Тернополя, сполученню Східного масиву з вул. Об’їзною.

За підсумками зустрічі, погоджено провести наступну робочу нараду 20 грудня уже безпосередньо на вул. Гайовій. Підприємці запевнили, що об’єднають усіх зацікавлених у співпраці задля облаштування вулиці.

Зауважимо, що нарада це добре. Їх провели уже чимало і за Заставного і, мабуть, за Левківа з Кучеренком, але ями і донині там.

фото 20 хвилин