Міський голова розпорядився створити святкову атмосферу для мешканців та гостей міста в період новорічно – різдвяних свят. Також Сергіій Надал хоче підштовхнути всіх хто може, але встидається – реалізувати власні творчі здібності.Як пише сайт міськради, з 25 грудня по 10 січня проводиться міський конкурс «Феєрія новорічного міста».

До участі у ньому просять всіх суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності, у віданні яких є заклади торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг. Для цього треба святково і новорічно – різдвяно (!) оформити вітрини.

Критерії оцінювання у номінації «Карнавал прикрас»:

  • дизайн вітрини;
  • тематичність оформлення вітрини;
  • використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів;
  • оригінальність;
  • санітарно-технічний стан об’єкта та прилеглої території.

Переможці у номінації нагороджуються грамотою та грошовою винагородою в розмірі 1000 гривень Усі учасники нагороджуються грамотами. За додатковою інформацією звертатись в Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів за адресою: вул. Коперника,1,3 поверх, тел.52-46-22.

Додамо від себе, що навіть скромне декорування з використанням ялинкових іграшок та недорогих гірлянд влетить у кілька сотень гривень. Якщо ж робити це “по багатому” – готуйте тисячі гривень. Та і це не гарантує перемоги в конкурсі: хто знає, які естетичні смаки у нової команди? Головне, не забудьте долучити до композиції тризуб, дідух і, в ідеалі, потртрет Степана Бандери або Олега Тягнибока.