Сьогодні о 14 годині  мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету, на якому мали розглядати протести прокурора та привести рішення виконавчого комітету щодо організації конкурсу серед перевізників до вимог чинного законодавства (питання №№232,233,234 порядку денного).

Однак,  як повідомили джерела з міської ради, виконком так і не відбувся. Причина  – відсутність кворуму. Важко уявити таке в монолітній команді практично сформованій з представників однієї політичної сили.

Як завжди, у кулуарах міськради вибудовують різні версії того, що сталося. Одні говорять, що “вистава”  була спланована заздалегідь і має юридичне пояснення. У такий спосіб вирішується питання щодо необхідності задовільняти протест прокуратури.  Мерія  направляє проміжну відповідь. Мовляв,  що ми як тільки зберемося на засідання, то зразу розглянемо, а… засідання не відбувається. І так виходить, що воно переноситься на наступний понеділок – 28 лютого, саме на той день, коли має відбутися новий конкурс на перевезення! Все просто і зрозуміло – конкурс проводиться, оголошуються переможці, а незадоволені хай ідуть у суд.
Друга версія ближча до істини. Міська влада хоче “продемонструвати” сильну позицію. Мовляв, ми такі сильні, що зробимо, як захочемо, тому “страйкарям” треба йти домовлятися на Листопадову, а не ходити на химерні здибанки в “Ретро” чи в кабінети на вулицю Грушевського.

Та найгірше не це. Поки одні та інші грають свої закулісні ігри страждають прості городяни, які як завжди потрібні тільки на один день – день виборів. В інші дні цим вибором “заправляють” народні обранці, для яких колір партійного прапора та ідеологія не мають значення. В таких питаннях поділ на владу та опозицію умовний.