Війна колишнього та нинішнього очільників міської ради Романа Заставного і Сергія Надала, як відомо, точиться давно. “Бої” ідуть зокрема й в Інтернеті. Проте зараз, схоже, опоненти почали буквально атакувати “укріплення” один-одного у всесвітній мережі.

Нещодавно протягом дня не працював сайт телеканалу ІНТБ, який пов’язують із Романом Заставним. Цікаво, що сталося це після публікації статті та сюжету під заголовком «Через недбалість влади бюджет Тернополя втратив кілька сотень тисяч гривень». У ньому йшлося про те, що міська влада продала тернопільському забудовнику Ігорю Гуді приміщення колишнього ЖЕКу на вулиці Карпенка за заниженою ціною. Під час продажу, як стверджували журналісти телеканалу, не врахували гаражів, які почали зносити в авральному темпі.

Відповідь міської ради на публікацію не забарилася. На офіційному сайті мерія назвала інформацію провокаційною та “висмоктаною з пальця“. Відтак, міськрада вимагала у телеканалу спростувати неправдиву інформацію.

Сьогодні ж сайт міської ради “завалився”. Чи пов’язане падання сайтів з “кібер-війною” політичних опонентів, чи такий збіг у часі – лише випадковість, – залишається здогадуватися.