26 грудня розпочнуться канікули у школах Тернополя. Цьогоріч учні відпочиватимуть більше двох тижнів. За парти вони знову сядуть 10 січня.

Школярі зможуть відсвяткувати католицьке та православне Різдво, кажуть в управлінні освіти і науки Тернопільської міськради. А вчителям обіцяють не боргувати заробітної плати, – передає TV-4.

– Зимові канікули в Тернополі триватимуть з 26 грудня по 9 січня включно. Так, як і по всій Україні, – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Зимові канікули школярів охоплять Новий рік та Різдвяні свята. А вже 10 січня розпочнеться новий навчальний семестр. Чутки, мовляв канікули розпочнуть швидше, аби зекономити гроші на зарплаті вчителям, начальник управління освіти Тернопільської міськради спростовує. Ольга Похиляк запевняє, зарплату всі отримають вчасно.

– Ці чутки неправдиві. Бо навіть якщо діти і йдуть на канікули, то вчителі будуть працювати. Хочу запевнити всіх вчителів, що вони вчасно отримають і аванс, і зарплату, і з добрим, позитивним настроєм будуть мати можливість зустрічати Новий рік та святкувати різдвяні свята, – каже пані Похиляк.