Мешканці декількох сіл Збаразького району опинилися заручниками злочинної фінансової схеми і тепер не можуть отримати субсидії.

за гарну корову доплатять 5 000 грнПо допомогу з проблемою незаконного нарахування коштів за здачу великої рогатої худоби, якої у них не було, селяни звернулися до народного депутата від ВО «Свобода» Михайла Головка.

Згідно документів, заявниками було здано велику кількість великої рогатої худоби, якої вони не здавали і навіть не мали на утриманні, а компанією ТОВ «Компанія ЗЕВС ЛТД» було нараховано громадянам великі суми коштів, яких вони не отримували.

– Внаслідок таких шахрайських дій за заявниками в податкових органах рахується одержаний дохід від 50 тисяч гривень до 100 тисяч гривень, внаслідок чого вони не можуть одержати субсидію на оплату житлово – комунальних послуг, адже згідно документів у них є в останні 12 місяців дохід понад 50 тисяч гривень, що є підставою для відмови в оформленні житлової субсидії, або нарахування надто малої суми субсидій. Від себе я направив ряд запитів щодо вирішення проблеми та покарання винних, – повідомив Михайло Головко.

Фракція ВО «Свобода» у Збаразькій районній раді на черговій сесії ініціює обговорення можливості якнайшвидшого вирішення цієї проблеми.

Збараж, субсидії, афера, Головко Михайло Збараж, субсидії, афера, Головко Михайло