Біля Тернопільського національного педагогічного університету завершився мітинг на підтримку Євромайдану. Майже 5 тисяч студентів з різних вишів Тернополя разом із викладачами ТНПУ ім. Володимира Гнатюка співали Гімн України та вигукували гасла на підтримку євроінтеграції.

Зараз колона зі студентами рухається на Театральний майдан міста, де о 14 годині розпочнеться мітинг. За інформацією прес-секретаря Євромайдану у Тернополі Сергія Корольчука, керівництво тернопільських вищих навчальних закладів, окрім медичного університету, підтримало студентів.

Раніше повідомлялось, що тернопільська молодь прийняла звернення англійською мовою до лідерів Європейських держав, а також до Президента США Барака Обами. У зверненні йдеться про те, що українська молодь виступає за євроінтеграцію і очікує підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Як повідомив ІА «7 Днів -Україна» один із співорганізаторів молодіжного Євромайдану в Тернополі Любомир Шимків, від сьогодні молодь розпочала страйк у всіх тернопільських вищих навчальних закладах.