Цього тижня температура повітря на Тернопільщині знову рекордно підніметься. За прогнозами синоптиків, місцями стовпчики термометрів сягатимуть вісімнадцяти-двадцяти градусів тепла. Але це буде останнє бабине літо на цей рік, – попереджають метеорологи. І на Тернопільщині воно супроводжуватиметься дощами.

«Потепління з наступного тижня пов’язане зі зміною напрямку повітряних мас», – каже начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик. Суттєве підвищення температурних показників передбачають уже 29-го жовтня. Однак тепла погода протримається недовго. Холоди невдовзі повернуться. «Найтепліше буде на півдні. Там стовпчики термометрів перевищать двадцятиградусну позначку. На решті території країни передбачається від + 12 до + 16 градусів вдень і на 10 градусів прохолодніше буде вночі. Щоправда, жителям Західної України, зокрема Тернопільської області, доведеться дістати парасолі: у цих регіонах очікуються дощі.

Така погода буде в Україні упродовж наступного тижня. Температура повітря у деяких областях підніметься до рекордних цієї осені +20.

У західних областях очікуються невеликі дощі, але температурні показники будуть досить високі для цієї пори року», – відзначив синоптик.

Останнє бабине літо протримається до п’ятого листопада, – попереджають метеорологи. Далі в регіоні передбачають похолодання, холодні повітряні маси надійдуть з Росії.

Софія Романська