В результаті реформи Державтоінспекції, усі нинішні співробітники ДАІ будуть звільнені. Про це заявила перший заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Ека Згуладзе сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

“Буде повністю реорганізована ДАІ, і на її базі буде створена патрульна служба з більш широкими повноваженнями”, – заявила Згуладзе.

За її словами, всі співробітники ДАІ будуть звільнені, і буде оголошено відкритий конкурс, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 6 лютого, навчання розпочнеться у першому тижні березня, час навчання складе приблизно 3 місяці. Для учнів таже передбачена стипендія в середньому 2 тис. грн.

“Вони навчатимуться приблизно 3 місяці, але вони вчитимуться більше, ніж 400 годин. Навчання проходитиме з 9:00 до 17:00. Багато хто не зможуть закінчити тренінг-центр. У патрульній службі Києва будуть працювати близько 2 тис. співробітників. Всі, хто буде вчитися, отримуватимуть стипендії. У середньому стипендія – 2 тис. грн “, – заявила Згуладзе.