Апеляційний суд Тернопільської області залишив без змін вирок Гусятинського районного суду для жінки і її коханця, які намагалася продати тримісячну дитину, – вісім років за гратами. Оборудку з продажу маляти попередили у травні цього року правоохоронці. Вже півроку дівчинка мешкає у Тернопільському будинкові дитини.

Рідна мати хотіла продати дитину за 14,5 тис. гривень. Але цьому завадила міліція. Відтоді – ось уже півроку – дев’ятимісячна Діанка живе у будинкові дитини. Сюди голодне і кволе маля привезли з Гусятинської райлікарні.

Лікарі обстежили дівчинку – і жодних вроджених вад не виявили. Відколи дитину забрали у матері – вона жодного разу не поцікавилася її долею, – розповідають у міліції. Діана – п’ята дитина жінки. Раніше її вже позбавили батьківських прав на двох дітей.

«Ця жінка сказала: я би хотіла, щоб мою дитину всиновили, я їй не зможу забезпечити нормальних умов проживання», – повідомив заступник начальника кримінальної міліції у справах дітей у Тернопільській області Михайло Гайда.

У будинку маляти Діанка надовго не затримається, – радіють у Тернопільській службі в справах дітей. Після того, як дівчинку показали центральні телеканали, від охочих удочерити немає відбою.

Утім, шукати для дитини родину можна буде лише після того, як її матір позбавлять батьківських прав. Судове слухання цієї справи заплановане на 2 грудня, – повідомляють «Подробности».