Справи проти міліціонерів, посадовців міськради, працівників лісової охорони порушила прокуратура Тернополя, повідомляє «20 хвилин».

Загалом від початку 2010 року прокуратура міста порушила 54 кримінальні справи про корупцію, 48 з них скерували до суду, повідомив під час прес-конференції прокурор міста Сергій Банах.

– Ми не обмежуємось лише притягненням до адмінвідповідальності, є корупційні кримінальні схеми, – каже він. – Нещодавно розслідували і скерували до суду кримінальну справу проти головного спеціаліста відділу Головного управління Держкомзему. Він вимагав і отримав 1500 доларів «винагороди» за сприяння у підготовці документів щодо виділення земельної ділянки.

Актуальною у місті залишається проблема невиплати зарплати, продовжує прокурор.

– У цьому напрямку ми працюємо постійно і ефективно, – каже він. – З початку року щодо невиплати зарплати прокуратура міста порушила дев’ять кримінальних справ. Розуміємо, що порушити кримінальну справу, розслідувати її і передати до суду не означає виплатити зарплату. Тому всіма законними методами стараємося, щоб найперше зарплату виплатили. Як приклад, кримінальна справа проти службових осіб фірми «Будівельник». Вони з початку року заборгували своїм працівникам півмільйона гривень. Під час розслідування цієї справи суму заборгованості погасили.