Стихійний снігопад тринадцятого листопада завдав значної шкоди тернопільським аграріям. Великі площі цукрових буряків, сої, кукурудзи залишилися під сніговими заметами. Деякі аграрії з-під снігу збирають урожай.

Складні погодні умови не дозволили вчасно зібрати урожай, – кажуть аграрії. Через стихійний снігопад вони зазнали значних збитків.

«Аграрії змушені донині посилено збирати урожай. Зараз вони можуть працювати лише у погожі дні, коли техніка може вийти в поле. Загалом, зернові культури зібрали на 95% площі, цукровий буряк і сою – на 94% площі, соняшник – на 92%. Найбільше цукрових буряків залишилося на полях Збаразького, Чортківського та Підволочиського районів. Кукурудзу й цукровий буряк планують зібрати до кінця цього тижня», – повідомили у департаменті агропромислового розвитку ОДА.

Підбивати підсумки урожайності аграрії поки що не беруться. Оскільки через несприятливі погодні умови не можуть вчасно завершити збір пізніх культур. Однак, через значні збитки, яких зазнали агропромислові підприємці, можуть зростати ціни на деякі продукти, зокрема на олію і цукор.