Протягом року працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків викрили понад шістсот злочинів, пов’язаних з наркотиками.

Загалом, за десять місяців працівники відділу ліквідували три міжнародних канали надходження наркозасобів, виявили понад двісті фактів збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, знешкодили дві підпільні нарколабораторії, задокументували декілька фактів продажу наркотичних засобів через мережу Інтернет. З незаконного обігу вилучено 190 кілограм наркотичних засобів, прекурсорів та психотропів. Накладено арешти на майно наркозбувачів на суму понад мільйон гривень.
«Якщо споживач – людина наркозалежна, хвора, то збувач наркотиків – найбільше зло на тлі суспільства, саме з ним варто боротися в першу чергу», – зазначає начальник обласного відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Анатолій Сівчук. Чимало клопоту завдають незаконні посіви наркотичних рослин. Одна із основних операцій, проведених правоохоронцями, – «Мак-2010» була спрямована на перекриття джерел і каналів надходження наркотиків рослинного походження до споживачів. До пошуків незаконних посівів вперше на Тернопіллі залучили повітряну техніку, за допомогою якої оперативники викрили та знищили 48 насаджень наркотичних рослин. Підрозділи БНОН також неодноразово проводили різноманітні рейди з виявлення крадіїв рослин маку. Задокументовано 22 факти розкрадання наркотичної сировини. Найбільшу її кількість – 32 кілограми вилучено у Зборівському районі. Цьогоріч до переліку наркотичних засобів потрапили і різні аромосуміші. Аби запобігти розповсюдженню легких наркотиків, працівники ВБНОН проводили відпрацювання торгових закладів міста. Підприємців, що приторговували забороненим товаром, притягнено до відповідальності, повідомляє сайт УМВСУ.