Майже п’ять діб тривали пошуки 17-річного Івана Педька, жителя села Лисівці Заліщицького району. Правоохоронці разом з рятувальниками, місцевими жителями обстежували територію, опитували людей. Безвісти зниклого хлопця виявили мертвим.

Правоохоронці з’ясовують обставини його смерті, встановлюють очевидців та свідків події. Про це повідомили у СЗГ УМВС в Тернопільській області.

Як розповів начальник Борщівського райвідділу міліції Володимир Горб’як, вчора, 17 вересня, неповнолітнього знайшли мертвим у кар’єрі поблизу села Мушкарів. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. На даний час причину смерті хлопця встановлює судово-медична експертиза. Триває розслідування.

За попередньою інформацією, хлопця збив водій, коли Іван повертався з весілля додому. Щоб приховати сліди злочину, він закопав тіло, пише Терен. Правоохоронцям, які знайшли винуватця трагедії, чоловік у скоєному зізнався, – кажуть односельчани Івана.

Іван був веселим, добрим і спокійним хлопцем, хорошим другом. Цього року він закінчив школу і навчався в училищі в Тернополі