У Тернополі затверджено заходи із відзначення 90-річчя льотчика-космонавта Георгія Берегового.

Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Святкування відбудеться на виконання Указу Президента України «Про відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового» та з метою вшанування пам’яті уславленого сина українського народу, льотчика-космонавта, громадського діяча.

Впродовж квітня 2011 року в навчально-виховних закладах, військових частинах області буде проведено тематичні заняття, виховні години, бесіди з вивчення військової та громадської діяльності Георгія Берегового.

У закладах культури та освіти області діятимуть експозиції та виставки матеріалів, пов’язані із життям і діяльністю льотчика-космонавта.

Також у квітні відбудуться спортивні змагання на честь Георгія Берегового.

Георгій Тимофійович Береговий (15 квітня 1921 — 30 червня 1995) — льотчик-космонавт, генерал-лейтенант, двічі Герой Радянського Союзу (єдиний удостоєний першої зірки Героя за Велику Вітчизняну Війну, а другої  — за політ в космос).

Як відомо, саме Береговому нинішній президент Віктор Янукович зобов’язаний, значною мірою, своєю кар’єрою. Свого часу завдяки клопотанню Берегового була переглянута справа Януковича, котрого засудили за бійку. Згодом льотчик-космонавт домігся того, що у 1978 році судимості Януковича були визнані безпідставними.