Духовний центр в Зарваниці постійно розвивається і змінюється. Ще однією церквою поповниться святиня в новому, 2016-му, році. І вона буде особливою, розповідає отець Микола Медюх.

«Зараз на завершальному етапі будівництва знаходиться ще одна святиня, вона є особлива в тому, що це є церква з хатиною Матері Божої. В цій церковці є ще одна споруда – копія хатини Матері Божої з Назарету. І такого нема в Україні ніде, це вперше в нас таке буде», – розповів ІНТБ сотрудник Собору Матері Божої на території Марійського духовного центру Микола Медюх.

Розпочали будівництво оригінального храму в 2011 році. Зараз завершують внутрішні роботи, вони потребують багато часу та зусиль, каже сотрудник Собору Матері Божої, звертаючи увагу на те, що все оздоблення, фрески – ручна робота лише одного майстра.

«Всі ікони, всі фрески, що є на стінах переважно присвячені життю Марії і пов’язані з Ісусом. Особливість є те, що ми з Вами стоїмо в хатині, радше в копії хатини Матері Божої. Вперше наш Владика вирішив втілити в життя такий проект, ідею, щоби і українці мали, скажімо, копію хатини Богородиці. Є така копія в Італії, є, скажімо, в Німеччині. Тому українці, як любить повторювати наш Владика не є гірші і ми теж можемо збудувати для Богородиці хатину», – зазначив отець Микола Медюх.

Після завершення робіт, церкву освятять і вже після цього, тут проводитимуть богослужіння, каже отець Микола.