Епідемія грипу Тернопільщині поки не загрожує. Показники захворюваності майже удвічі менші від порогових, констатують епідеміологи. Утім медики рекомендують жителям області не зволікати із засобами профілактики. Окрім народних, бажано скористатися ще й специфічними – вакцинами.

Санстанція радить вже робити щеплення– Показник захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень становить 28,3 випадків на 10 тисяч населення, при епідпороговому значенні 56,3 випадків. Кількість захворілих збільшилась у порівнянні з попереднім тижнем на 2,2% (3029 проти 2965 вип.). Майже 60% із числа захворілих – діти до 18 років, 31,2 % – школярі, – пояснює начальник відділу епідеміології ГУ Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

З початку епідсезону 2014-15 рр. щеплено проти грипу 5322 осіб, що становить 0,5% від населення області, при середньодержавному показнику 0,2%.

Епідемічна ситуація в області стабільна. Показники захворюваності відповідають середньорічному рівню для відповідної пори року.

Джерело: “Номер один