Ураження електричним струмом стало причиною смерті 20-річного жителя Хоросткова Гусятинського району. Молодий чоловік намагався відрізати кабель від електроопори, не розраховуючи, що мережа під струмом.

20-річний хлопець знехтував усіма правилами безпеки і, будучи впевненим, що провислі від погодніх умов дроти електроліній знеструмлені, вирішив на цьому підзаробити.

На справу покликав двох братів-сусідів – у тих був автомобіль. Приїхали у поле між селом Карашівці та Хоростковим. Зі слів спільників, молодик забрався на електроопору з плоскогубцями. І щойно торкнувся електролінії – полетів вниз. Про нещасний випадок хлопці повідомили правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 115 ККУ.

На жаль, випадки, коли зловмисники спокушуються на такі ризиковані методи збагачення – непоодинокі. Тому перед тим, як замислити небезпечну вилазку, краще сто разів подумати про наслідки.

Співробітники міліції спільно з працівниками обленерго запланували заходи, спрямовані на запобігання крадіжок електрокабелів, а також проводитимуть серед населення профілактичну роботу, аби застерегти від подібного, а також виявляти тих, хто схильний до подібного роду злодіянь.