Більше 1 мільйона 600 тисяч гривень заборгували підприємці мешканцям Тернопільщини за здане молоко. Майже 50 селян з’їхалися з кількох районів області у Ланівці. В людей єдина вимога – повернути їм чесно зароблені гроші. Адже саме у цьому місті розташований приймальний пункт львівської компанії, яка спеціалізується на виготовленні молочної продукції, – повідомляє ІНТБ.

– Є така людина, що тільки з того молока живе, тільки чекає на ту копійку, щоб заплатити за газ, за світло, купити хліба, – бідкається одна з селянок.

– Тримаю три корови, в день здаю в середньому по 40 літрів молока. Мені за півтора місяця винні більше, як 3 тисячі 600 гривень, – розповів інший учасник акції.

Щоденною важкою працею люди заробляють собі на життя – і в результаті не отримують за це коштів. Селяни стали жертвами конфлікту двох структур – компанії, яка виготовляє молоко продукцію, та приватного підприємства, яке виступає посередником між людьми та фірмою.

– Після Пасхи, наприкінці квітня – початку травня почали запізнюватися розрахунки – на тиждень, на два, на три. Люди навчені були не тільки нами, але й конкурентами, що два рази в місяць – 5-го і 20-го числа – має бути розрахунок, – запевнив керівник приватного підприємства Микола Ковальчук.

Після тривалих переговорів представник молочної компанії та керівник приватного підприємства пообіцяли розпочати виплату боргів селянам. Та останні втратили надію. Кажуть, поки сторони з’ясовуватимуть стосунки – грошей їм ніхто не віддаватиме.