На Тернопільщині стартував популярний конкурс

10/11/2017 0
Розмір тексту:

Стартував Міжнародний конкурс знавців української мови та писемності імені Петра Яцика. Нагадаємо, конкурс традиційний, він розпочинається щороку  у день української мови і писемності.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика проходитиме у чотири етапи: на шкільному, районному, обласному та всеукраїнському рівнях. Участь братимуть діти з різних країн світу.

«Мета конкурсу – популяризація української мови. Кожен учасник покаже грамотність, рівень володіння українською мовою. Оскільки конкурс ми проводимо щороку, якихось особливих змін у проведенні не буде. Однак цьогорічною родзинкою стане завдання на фінальному етапі – твір-роздум про майбутнє України. Більш конкретні теми учасники дізнаються вже на конкурсі. Ми очікуємо добрих результатів від учасників з Тернопільщини», – каже начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома.

Переможцям Всеукраїнського етапу конкурсу знавців української мови та писемності імені Петра Яцика обіцяють іменні стипендії Президента України.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...