Правоохоронці затримали голову сільської ради, який вимагав 80 тис. доларів США за землю.

ХабарПро це повідомили в прес-службі МВС України.

Гроші призначалися очільникові сільської ради та одному з керівників Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області за видання наказу на право користування земельною ділянкою загальною площею 2 га. Голову сільради затримали з частиною суми у розмірі 200 тисяч гривень.

Кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України стосовно голови однієї з сільрад та одного з керівників Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

Як повідомили у прес-службі, вони за попередньою змовою вимагали від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду у розмірі 80 тис. доларів США за видачу наказу на право користування земельною ділянкою загальною площею 2 га.

На початку серпня правоохоронці задокументували факт отримання головою сільради першої частини неправомірної вигоди у розмірі 1 тис. доларів США. Гроші призначалися для подальшої передачі посадовцеві обласного ГУ Держгеокадастру.

Сьогодні, 27 серпня, правоохоронці затримали голову сільради в момент одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 207 тис. гривень.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії. Крім того, вирішується питання про затримання правопорушників за ст. 208 КПК України.