Усіма можливими і неможливими методами мешканці Тернопільщини намагаються уникнути четвертої хвилі мобілізації. Цифра, яку озвучив в. о. військового комісара обласного військкомату просто вражає – 20 тисяч чоловіків.

– Я не бачу реальних причин ховатися від мобілізації, адже нікого відразу в АТО відправляти не будуть, усі проходитимуть попередню спецпідготовку, – запевняє виконувач обов’язків військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату, полковник Володимир Катинський. – Поки ж виконання 1-го етапу четвертої черги мобілізації на Тернопіллі забезпечено на 23%. Майже 20 тисяч чоловіків за ухилення від мобілізації перебувають розшуку.

Полковник зауважив, що в порівнянні із сусідніми Вінницькою, Хмельницькою і Черкаською областями, котрі вже виконали планові мобілізаційні завдання, Тернопільщина значно відстає. Виною цьому є небажання наших земляків боронити рідну землю від ворога.

– Ми не вкладаємося, хоч Тернопілля завжди славилося своїми патріотами, саме наші земляки розпочали Революцію Гідності, тож я не розумію, чому ніхто не стає на захист держави, – додав насамкінець Катинський та вкотре закликав не чекати повістки, а йти до військкоматів добровільно.

Джерело: Тернополяни