Авторитет колишньої міліції зі зміною назви не надто підвищився. Підлітки і старші мужчини, особливо напідпитку, вважають за можливе зацідити в лице офіцеру при виконанні за будь-якої нагоди. Переатестація, яку активно проводять в лавах поліції, очевидно, негативно відзначилася на фізичному стані працівників.

побили поліцію, ПідгайціЩоби вгамувати одного-двох дебоширів доводиться викликати ледь не увесь особовий склад відділку. У суботу стався конфлікт, під час якого співробітники Підгаєцького відділення поліції отримали тілесні ушкодження. Інспектор поліції та помічник чергової частини в цей час були на службі у складі групи швидкого реагування поблизу клубу містечка Підгайці, де саме гриміла дискотека.

Молодіжна тусовка вже закінчувалася, коли до приміщення зайшли двоє парубків. Юнаки тримали в руках запалені цигарки. На зауваження завідувача будинку культури про те, що палити в приміщенні заборонено, не реагували. Жінка звернулася за допомогою до правоохоронців. На появу поліцейських молодики відреагували агресивно. Один, кинувши недопалок на землю, вдарив в обличчя інспектора поліції. На помічника чергового накинуся товариш дебошира.

У результаті старший лейтенант отримав закриту черепно-мозкову травму, забійні травми лівого вуха. Легкі тілесні ушкодження отримав і капрал поліції. Але незважаючи на це, поліцейським вдалося затримати дебоширів.

Нападників, а ними виявилися двоє жителів Підгайців 1991 та 1997 років народження, затримали в порядку статті 208 КПК. Їхні дії кваліфіковані частиною 2 ст.345 КК України. Триває досудове розслідування.

Поліцейські звернулися за допомогою до медичного закладу. Їм видано направлення для проходження судово-медичної експертизи.