Ніч із 12-го на 13-те грудня, коли українці традиційно збиткують напередодні свята Андрія, і в Тернополі, і в області минула спокійно, констатують правоохоронці.

Збитки, звісно, були, розповідають в обласній міліції, але без хуліганських дій та порушення громадського спокою, повідомляє «20 хвилин».

Найпоширеніші витівки у Тернополі — перевертання сміттєвих контейнерів та зняття дверей у під’їздах. А ось у районах області були й серйозніші випадки. Деякі з них, як визнали навіть правоохоронці, — курйозні.

Тішить те, що люди не б’ють вікна, не пошкоджують майно. Натомість обмежуються сміттєвими контейнерами. Бійок у місті цієї ночі теж не було, – розповідає начальник центру зв’язків з громадськістю обласної міліції Сергій Шворніков. – У районах ситуація була дещо іншою. Там збитки традиційно більші. Приміром, у Заліщицькому районі чоловік викликав правоохоронців, бо у нього зняли браму. Також була спроба відкотити з подвір’я автомобіль “Москвич”. У Теребовлянському районі в жителя одного з сіл із обійстя відкотили фіру. А на Збаражчині на подвір’ї одного з приватних будинків намагалися зняти і винести дерев’яний туалет.

Усі “вкрадені” у людей речі, транспорт та частини огорожі правоохоронці повернули власникам. Тим господарям, як у міліцію не зверталися, жартівники самі традиційно підкидають поцуплене після 13-го числа.