Ряд крадіжок з приватних господарств області викрили правоохоронці.

Так, у жителя села Плотича Тернопільського району за одну ніч з городу зникло понад 15 кілограмів капусти, яку фермер вирощував на продаж. Злодієм виявився спритний односельчанин, повідомляє сайт УМВСУ.
У Монастириську місцевий мешканець викрав із підвалу земляка консервацію. Однак скуштувати крадене злодієві так і не довелося – поцуплені банки правоохоронці повернули законному власнику.
Не дорахувалася трьох гусей мешканка села Забойки Тернопільського району. У темну пору до господарства навідався сусід потерпілої і викрав птицю. Бідака купив пляшку горілки, а от закусити не мав чим. Тож подався на сусідське обійстя.
Завівся підступний злодій і в селі Потутори на Бережанщині. З господарства місцевого жителя за ніч пропало більше десятка качок.
Та найбільше збитків крадії завдали мешканцям села Білозірка, що на Лановеччині. Невідомі зловмисники викрали з сільського пасовиська четверо коней і двоє лошат. Власники залишили худобу без нагляду, один з господарів ще й воза покинув. Чим й скористатися конокради. Злочинців розшукує міліція.