На виборах масово «голосували» люди, котрі багато років тому виїхали закордон на заробітки.

Про це та інші порушення повідомили представники громадських організацій Тернопільщини під час зустрічі з головою обласної ради Олексієм Кайдою.

Як передає ZAXID.NET, усі учасники зустрічі висловили своє обурення спробами провладних партій сфальшувати результати виборів до місцевих рад.

«Незаконні дії чинилися Партією регіонів ще задовго до дня голосування. На кандидатів від опозиційних партій здійснювався тиск, з дільниць зникали бюлетені або з’являлась велика кількість зайвих», – розповів Ігор Олещук (музей політв’язнів та репресованих). Про фальсифікацію під час голосувань та «участь» у виборах людей, які давно вже перебувають на заробітках за кордоном інформував Богдан Хаварівський (Тернопільське обласне відділення історико-просвітницького товариства «Меморіал» ім. В.Стуса).

Громадські активісти були єдині в тому, що зазіхання на волевиявлення громадян є злочинними діями, яким потрібно дати гідну відсіч.

Учасники зібрання прийняли звернення до керівництва держави та Генеральної прокуратури, у якому гнівно засудили ці ганебні явища, що ставлять під сумнів демократичність та цивілізованість України.