Сестра Ліджі відвідає Тернопільщину.

Це черниця з монастиря, який знаходиться у селі Павшино на Закарпатті.

Як повідомляють Т1 Новини, молитовна зустріч з сестрою відбудеться 16 листопада у Микулинцях в костелі Пресвятої Трійці. Початок об 11 годині.

Нагадаємо, востаннє Тернопіль монахиня відвідувала в березні цього року. До храму Божого Милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі прийшли сотні вірян, аби помолитися разом із сестрою Ліджі та попросити її благословення.

Відома монахиня, молитви якої зцілюють, приїде на Тернопільщину

Відома монахиня, молитви якої зцілюють, приїде на ТернопільщинуСестра Ліджі відвідає Тернопільщину. Це черниця з монастиря, який знаходиться у селі Павшино на Закарпатті. Молитовна зустріч з сестрою відбудеться 16 листопада у Микулинцях в костелі Пресвятої Трійці. Початок об 11 годині. Нагадаємо, востаннє Тернопіль монахиня відвідувала в березні цього року. До храму Божого Милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі прийшли сотні вірян, аби помолитися разом із сестрою Ліджі та попросити її благословення. ❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Середа, 16 жовтня 2019 р.