Антициклон зумовлюватиме погодні умови найближчими днями на Тернопільщині. Відтак у регіоні слід очікувати невеликого потепління. Втім, місцями дошкулятиме поривчастий вітер.

Снігопади та мокрий сніг 4-го грудня підуть за межі України, а на місце атмосферних фронтів прийде антициклон Sarena, – зазначає синоптик Наталка Діденко. У результаті впливу антициклону опади припиняться.

«У середу в більшості областей України опади малоймовірні, лише в другій половині дня та надвечір мокрий сніг можливий на Волині. Вітер буде із заходу, помірний, поривчастий. Температура повітря найближчої ночі 0-5 градусів морозу, вдень в Україні від 3 морозу до 2 тепла. На дорогах – слизько, особливо вранці та ввечері. Впродовж тижня температура повітря в Україні підвищиться, істотних опадів не буде. Тому головна задача найближчих днів – тримати рівновагу на підмерзлій землі неслизьким взуттям, не забувати вмикати фари, водіям та пішоходам знайти золоту середину у взаєминах, тобто, слідувати правилам».

Отже, зима заявила про свої права, але поки виконувати обов’язки не хоче. У першій декаді грудня значного похолодання та снігопадів не передбачають.

Софія Романська