«Дитяче серденько живи», – під таким гаслом відбулася акція «Серце до серця» на Тернопільщині, щоб зібрати кошти на кардіологічне обладнання для дитячих лікувальних закладів. Долучилися до проведення акції ряд населених пунктів.

У Тернопільській області до участі в акції залучено близько 600 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Акція «Серце до серця» на Тернопільщині тривала упродовж квітня. Волонтери збирали кошти, які використають на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень.

За словами організаторів акції, скриньки для збору грошей були розставлені у закладах торгівлі. Проводилися акції і в школах. «Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології. В обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати! Ціллю акції став збір коштів на придбання медичного обладнання. Допомогти можуть всі охочі, перерахувавши будь-яку доступну суму. Реквізити для благодійних внесків:
р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Тернопільської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

За кошти, які будуть зібрані, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Заклад отримає обладнання для кардіологічного відділення. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.

Софія Романська