Розпочато кримінальне провадження.

3 березня до чергової частини Збаразького відділення поліції надійшло повідомлення від медика Тернопільської університетської лікарні про те, що для надання медичної допомоги із діагнозом забій м’яких тканин кута нижньої щелепи звернулася 44-річна жителька села Гніздичне.

Зі слів жінки, тілесні ушкодження цього дня їй наніс тернополянин, 1993 року народження, під час словесного конфлікту поблизу храму у селі Гніздичне.

Як зазначили на сторінці «Правого Сектору» Тернопільщини у фейсбук, парубком, котрий підняв руку на вірянку української церкви виявився син місцевого московського попа, котрий, до того ж, працює в обласному єпархіальному управлінні московської церкви. Серед чоловіків, котрі відстоювали перехід громади до ПЦУ у Гніздичному та активістів «Правого Сектора» молодик, ймовірно, не знайшов рівних собі, тож, вочевидь, вирішив проявити свою силу, побивши жінку.

Відомості за даним фактом було внесено до ЄРДР і кваліфіковано за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України, повідомляють у поліції. Тож тепер сину московського попа світить чималий штраф або громадські чи виправні роботи.

Хоча в Росії така поведінка для попів вже давно є нормою.