На Тернопільщині у селі Нападівка прощаються з Віталієм Собком.

20-річний хлопець загинув у зоні ООС 25 серпня. Люди, які знали хлопця особисто, кажуть – на війну він пішов добровольцем. Напередодні трагедії телефонував рідним, розповідав що все гаразд і вітав усіх з Днем Незалежності, йдеться в сюжеті Тернопіль 1.

Загиблого у зоні ООС Віталія Собка привезли на малу батьківщину. Військовослужбовця 35-ої бригади морської піхоти Збройних Сил України спершу зустріли у селі Снігурівка Лановецького району. Попрощатись із бійцем прийшло безліч жителів громади. Люди плакали та проводжали хлопця у його рідне село, стоячи на колінах.

Ховають бійця сьогодні у селі Нападівка. У ці дні уся Тернопільщина у жалобі.

На Тернопільщині прощаються із загиблим бійцем Віталієм Собком

На Тернопільщині прощаються із загиблим бійцем Віталієм Собком На Тернопільщині у селі Нападівка прощаються з Віталієм Собком. 20-річний хлопець загинув у зоні ООС 25 серпня. Люди, які знали хлопця особисто, кажуть – на війну він пішов добровольцем. Напередодні трагедії телефонував рідним, розповідав що все гаразд і вітав усіх з Днем Незалежності. Загиблого у зоні ООС Віталія Собка привезли на малу батьківщину. Військовослужбовця 35-ої бригади морської піхоти Збройних Сил України спершу зустріли у селі Снігурівка Лановецького району. Попрощатись із бійцем прийшло безліч жителів громади. Люди плакали та проводжали хлопця у його рідне село, стоячи на колінах.Ховатимуть бійця завтра у селі Нападівка. Голова Борсуківської ОТГ Іван Друзь каже, це трагедія не лише сім'ї Віталія, але й цілого села. У ці дні уся Тернопільщина у жалобі.

Опубліковано Т1 Новини Середа, 28 серпня 2019 р.