Цими днями жителів Тернопільщини потішить сонечко, проте дещо дошкулятимуть морози. За прогнозами метеорологів, стовпчики термометрів коливатимуться від нуля до п’яти градусів нижче нуля.

Як повідомили в обласному гідрометеоцентрі, по всій території регіону зберігатиметься суха морозяна погода, переважно обійдеться без істотних опадів.

«Упродовж доби температурні показники на Тернопільщині коливатимуться вночі від 0 до мінус 5-ти градусів; вдень від 0 до 5 градусів із вище нуля. В обласному центрі спостерігатиметься від 2 до 4-х градусів морозу, вдень від 1 до 3-х градусів тепла, – розповіла метеоролог Оксана Озимків.

За попередніми прогнозами синоптика Наталки Діденко, цими вихідними морози на Тернопільщині ще посиляться.

«Ще вчора атмосферний фронт загрожував на вихідні Україні дощем та мокрим снігом, сьогодні він, підібгавши хвоста, розчиниться над Польщею. 8 лютого в Україні антициклон із романтичним ім`ям Chloe організує суху погоду з мінливою хмарністю. Від прогнозу похолодання не відмовляюся, але що нам якісь там нічні -1 -6 градусів, місцями навіть -5 -10 градусів, коли вдень світитиме сонце? І до речі, п`ятничний день буде доволі теплим. На дорогах буде слизько, а з дахів капатиме вода та звисатимуть бурульки, тому – обережно! Субота та неділя обіцяють також бути сухими та привітними до нас».

Більш суттєвого потепління радять чекати на Тернопільщині з 10-го лютого.

Софія Романська