Жовтий рівень небезпечності оголосили на Тернопільщині. За прогнозами Укргідрометеоцентру, через перепади температур на дорогах області може утворюватися значна ожеледиця.

Мінлива хмарність, невеликі снігопади, зниження температурних показників, – такі погодні умови передбачають синоптики на Тернопільщині. Мороз поки не покидає нашого краю. Ожеледиця додасть роботи комунальникам.

«18-го лютого температура повітря після минулої ночі трохи підвищиться, хоча все одно – мороз. Сніг у четвер ймовірний на Заході. 19-го лютого на Україну обрушиться нова потужна порція холоду – стовпчики термометрів опускатимуться місцями до -20 градусів! А з понеділка потепліє до відлиги і ще вище, одразу рекомендація – пошукати в шафі гумові чоботи. Бо пересування по теперішній сніговій каші та льоду перетвориться у стрибки через калюжі й долання водних перешкод», – зазначає синоптик Наталка Діденко.

Отже, найближчі дні на Тернопільщині будуть морозяними. А далі до краю повернеться більш тепла погода. Такі перепади не залишать у спокої метеозалежних краян.