Складні погодні умови передбачають на Тернопільщині у понеділок. За прогнозами Укргідрометеоцентру, можливі тумани, опади у вигляді дощу та мокрого снігу, сильний вітер 15-22 метри за секунду південно-східного напрямку.

Через туман вночі та вранці видимість на дорогах становитиме 200-500 метрів. Відтак синоптики оголосили перший рівень небезпечності. Водіїв та пішоходів просять бути обережними.

“Сильнющим вітром почнеться понеділок. Пориви південно-східного вітру досягатимуть 15-22 метрів за секунду. До нас йде циклон Lars, який принесе опади, часом й сильні. Це буде переважно дощ, бо ж – тепло, проте в західній частині України ймовірний мокрий сніг. На Заході буде прохолодніше,  від 1 морозу до 2 градусів тепла. На дорогах – чи дощ, чи, тим паче, мокрий сніг – ситуація ускладниться, обережно! У середині тижня на значну частину території України прийде похолодання. А поки що готуємося до південно-західного циклону із сильним вітром та опадами!”, – повідомила синоптик Наталка Діденко.

Отже, на початку тижня в області ускладниться погода. А від середи передбачають похолодання. Температурні показники знижуватимуться до -8 градусів.