Цими вихідними на Тернопільщині морозитиме. За прогнозами Укргідрометеоцентру, нічні температурні показники сягатимуть 8 – 10 градусів морозу. Проте вже з неділі обіцяють потепління, яке принесе опади у вигляді дощу та снігу.

Похолоднішало на Тернопільщині через вплив антициклону Constantin. Його активність відчули майже всі регіони України, – зауважила синоптик Наталка Діденко.

«Внаслідок атмосферних фронтів Україну охопила хмарна погода, без опадів. У всі регіонах знизилися температурні показники».

Метеорологи запевняють: починаючи з неділі у західному регіоні України поступово підвищуватимуться температурні показники. «У неділю на Заході, Півночі, включно з Києвом, у більшості центральних областей та на Харківщині пройдуть дощі та мокрий сніг. Опади принесуть невелике потепління. Стовпчики термометрів вдень коливатимуться від незначного мінуса до незначного плюса, вночі переважно мінусові показники».

За попередніми прогнозами метеорологів, наступний тиждень буде теплішим, але не обійдеться без опадів. Укргідрометеоцентр передбачає снігопади упродовж наступного тижня.

Софія Романська