На Тернопільщині готуються проводити щеплення проти COVID-19. Наразі формують списки для вакцинації першої хвилі.

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я області Ольга Ярмоленко. Розпочнуть процедуру одразу після доставлення вакцини. 

В області сформували 11 мобільних бригад на базі десяти Центрів первинної медико-санітарної допомоги для проведення щеплення від коронавірусу. У складі кожної бригади – лікар, середній та молодший медичний працівник, лікар-дублер та водій. «Вже облаштовано кабінет щеплення, підготовлено логістику, обладнання для зберігання та транспортування вакцини.

Формуються списки осіб, які підлягають першій хвилі вакцинації.

Область буде забезпечена необхідною кількістю вакцин. Використовуватимемо препарати лише з високою ефективністю дії. Розгорнуто 11 кабінетів щеплень на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Тут зберігатиметься вакцина та вся медична документація. Самі щеплення проводитимуть у місцях, передбачених дорожньою картою», – каже Ольга Ярмоленко.

Додамо, на першому етапі вакцинуватимуть медичних працівників, які надають допомогу у стаціонарах хворим на COVID-19. Пізніше щеплення організують для працівників і вихованців соціальних закладів, а також військовослужбовців.