«Гурби-Антонівці» – найбільша спортивно-патріотична теренова гра, яка стартує 2 травня і триватиме протягом трьох діб.

Понад три сотні молодих людей житиме в лісі і відтворюватиме партизанську боротьбу на території найбільшого бою УПА проти НКВС.

«Гурби-Антонівці» організовують на Тернопільщині з 2003 року. Гра поєднує спортивний і моральний вишкіл, – розповідають організатори. «Протягом десяти років молодь вишколювалася, гартувалася, щоб бути готовою до того, що чекало у 2013-2014 роках. І молодь була готова. Не побоялася висловити свою громадянську позицію, не розгубилася під тиском злочинних дій беркутівців, стала «серцем до серця, лава до лави», змогла координувати дії, не прогнулася під шумом світло-шумових гранат і криків розлючених силовиків. Бо ця молодь вже вміла поводитись під тиском стресу, ми були готові психологічно і нам вистачало наших фізичних можливостей. Ні для кого не таємниця, особливо після Революції Гідності, що молодь – це рушійна сила змін, це ті, хто готовий боротися за свої переконання, боротися до кінця».

До участі у тереновій грі запрошують хлопців і дівчат віком 18-29 років з усієї України, які готові прожити 60 годин у лісі. Щоб стати учасником гри “Гурби-Антонівці”, необхідно заповнити онлайн-анкету і надіслати копії документів на електронну адресу: gurby.mnk@gmail.com та оформити страховий поліс (спортивний) на період гри. Кожен учасник, який вперше їде на гру, повинен пройти тренування. Із запитаннями щодо тренування та умов участі у грі, необхідно звертатися до представника оргкомітету гри за тел.: 098 416 08 92 – Володимир.

Софія Романська