Сьогодні близько третьої години ночі сталася пожежа у цеху з виготовлення деревного вугілля в селі Ст. Скалат Підволочиського району.

Як повідомляють у ДСНС, на виклик негайно вирушив черговий караул державного пожежно-рятувального поста з м. Склат. На момент прибуття рятувальників площа горіння становила орієнтовно 500 м кв, пожежа швидко набирала обертів. Враховуючи складність пожежі, було прийнято рішення про залучення до гасіння додаткових сил та засобів. На підмогу скалатським вогнеборцям направлено черговий караул державної пожежно-рятувальної частини з смт. Підволочиськ. Всього на місці події працювали дві одиниці пожежно-рятувальної техніки та 12 чоловік особового складу підрозділів УДСНС, а також автоцистерна місцевого приватного підприємства, надана для підвезення води.

О 04:35 пожежу на площі 500 м кв вдалося локалізувати, а о 05:44 – її було повністю ліквідовано. Під час гасіння врятовано два складські приміщення.

Вогнем знищено покриття та перекриття будівлі на площі близько 500 м кв, 5 тонн деревного вугілля, два складських приміщення та автонавантажувач.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.